با ولایت

رهسپاریم با ولایت تا شهادت

دوشنبه 9 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 15:55

دیدار مسعود بارزانی با رهبر معظم انقلاب

بسمه تعالی
عنوان: دیدار مسعود بارزانی با رهبر معظم انقلاب
تاریخ: ۱۳۹۰/۰۸/۰۸

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(یکشنبه) در دیدار آقای مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق با اشاره به استقرار و استقلال کنونی عراق تأکید کردند: ایستادگی یکپارچه همه اقوام و مذاهب عراق در برابر فشارهای امریکا و مخالفت با مصونیت قضایی نظامیان ...............

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(یکشنبه) در دیدار آقای مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق با اشاره به استقرار و استقلال کنونی عراق تأکید کردند: ایستادگی یکپارچه همه اقوام و مذاهب عراق در برابر فشارهای امریکا و مخالفت با مصونیت قضایی نظامیان اشغالگر و در نهایت مجبور شدن امریکا به خروج از عراق، یک صفحه زرین در تاریخ این کشور است.
ایشان افزودند: با وجود حضور نظامی و سیاسی امریکا در عراق و فشارهای این کشور، اما همه عراق اعم از کرد و عرب و شیعه و سنی، به امریکا «نه» گفتند که این موضوع بسیار مهمی است.
رهبر انقلاب اسلامی همزیستی مسالمت آمیز اقوام و مذاهب مختلف در عراق را مغتنم شمردند و خاطرنشان کردند: شرایط کنونی ثبات و استقرار در عراق مایه خرسندی جمهوری اسلامی ایران است و همه اقوام و مذاهب باید دست در دست یکدیگر، در جهت ساختن عراق نوین تلاش کنند.
ایشان همچنین تأکید کردند: جمهوری اسلامی ایران از عراق یکپارچه و برخوردار از ثبات حمایت خواهد کرد و لازم است خرابی های ایجاد شده در عراق هرچه سریعتر بازسازی شود تا عراق یکپارچه بتواند به جایگاه حقیقی خود دست یابد.
حضرت آیت الله خامنه ای، همه اقوام و مذاهب در عراق را برادران نزدیک ایران و دارای روابط ریشه دار تاریخی با مردم ایران دانستند و تأکید کردند: روابط کنونی جمهوری اسلامی ایران و عراق خوب است اما باید روز به روز گسترده تر شود.
آقای مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق در این دیدار ضمن ابراز خرسندی فراوان از دیدار با رهبر انقلاب اسلامی، ایران را کشور دوست و بسیار نزدیک مردم عراق خواند و گفت: ما هیچگاه لطف و کمک های دولت و مردم ایران را در روزهای سخت عراق فراموش نخواهیم کرد.
آقای بارزانی، تأکید کرد: همه اقوام و مذاهب عراق باید در جهت حفظ این پیروزی تلاش کنند و قطعاً ما همواره به کمکها و راهنمایی های ایران احتیاج خواهیم داشت.   

نظرات (1)
استاد گرامی سلام :
یاد ان زمان که جبهه عرفات ومشعر بسیجیان بود گرامی باد .
اجرت با شهداء
عیدت مبارک .
عرفات یک صفائی خاص خود دارد . انشاالله خدا نصیب کند دوباره .
مثل این میمونه همه حاجیها می خواهند در ان محل وآن زمان یکجا معرفت را کسب کنند تا لایق مشعر گردند . وباهم در مشعر شعور بندگی رابیابند وسنگ جهت رمی شیطان جمع کنند شیطان را ابراهیم گونه 3 دفعه ودر هردفعه 7بار رمی نمایند تا لایق قربانی کردن شوند وپس از ان حلق نمایند وخود را از هرانچه که متعلق است به دنیا دور کنند تا بار دیگر به گرد نگین عابدان طوافی دیگر نمایند .
حاجی عید برشما وهمه همسنگران عزیز وخانواده محترم مبارکباد .
اگر توانستی یک سری هم به ما بزنید .
التماس دعا . الاحقر ذهابی ...
سه‌شنبه 17 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 03:48
امتیاز: 0 0
پاسخ:
ممنون از شما سرور ارجمند
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :